Podczerwień. Dlaczego ?

Trzy powody, dla których wybierzesz panele Sundirect

Komfortowe ciepło

Infrashop Sundirect
Panele na podczerwień, emitują bardzo korzystny stosunek ciepła do promieniowania. Emisja odbywa się na tej samej długości fali , co najzdrowsze promienie słońca. Płyty podczerwone,ogrzewają przedmioty bezpośrednio, a nie ogrzewając tylko powietrze (co jest charakterystyczne dla konwekcji), a tym samym, tworząc najlepsze i najbardziej przyjemne uczucie ciepła. W porównaniu z nagrzewnicami konwekcyjnymi, nie ma cyrkulacji powietrza, a zatem nie ma kurzu ani unoszącej się w pomieszczeniu wilgoci, co tworzy czysty i zdrowy klimat w pomieszczeniu.

Oszczędność energii

Infrashop Jak działa podczerwień

Panele na podczerwień, bezpośrednio nagrzewają wszelkie obiekty lub ciała w swoim zasięgu, co oznacza, że ciepło jest przechowywane znacznie dłużej,a w rezultacie przyczynia się to do znacznej oszczędność energii.
Używając ogrzewania na podczerwień razem z termostatem, po osiągnięciu pożądanej temperatury w pomieszczeniu, grzejnik wyłączy się automatycznie!

Eco - friendly

Firma SUNDIRECT w pełni respektuje międzynarodową politykę ochrony środowiska, wykorzystując materiały wolne od ołowiu (ROHS, certyfikat REACH). Gorąco zalecamy naszym klientom korzystanie z ogrzewania na podczerwień w połączeniu z systemami wytwarzania energii wiatrowej lub systemami fotowoltaicznymi. Dość smogu. Pomyśl o przyszłości swoich dzieci i wnuków.

Infrashop

       Sundirect Polska            

       Gartenzenter - Infrashop

       62 - 064 Plewiska ( Poznań)
       Grunwaldzka 452

       Tel: 48 - 662 339 811

       Email: biuro@sundirect.pl

      Sundirect Logistics Center Europe

      Hofbauer GmbH

      Zimmeterweg 4, 6020

                        Innsbruck 

      Phone: +43 664 5433309

      Fax: +43 512 546445