Jakość i pełna gwarancja

Sundirect - Gwarancja jakości

Sun Direct oferuje najwyższej jakości grzejniki panelowe dostępne na rynku. Każdy fragment procesu produkcyjnego jest dobrze zaprojektowany, a wszystkie panele są dokładnie sprawdzane przed opuszczeniem fabryki.

Wewnętrzne element grzewcze zawierają kryształy węgla

Spośród wszystkich elementów, które decydują o jakości i trwałości paneli, element grzewczy ma znaczenie szczególne. Możemy zagwarantować jego wysoką jakość poprzez wytwarzanie i kontrolę elementu grzewczego we własnym zakresie. W porównaniu z naszymi konkurentami, używającymi elementu grzewczego z włókna węglowego, oferujemy nowocześniejszą wersję w postaci kryształów węgla. Używamy niemieckiej technologii do produkcji kryształów węgla, która jest ulepszoną wersją dotąd stosowanego powszechnie i prawie przez wszystkich włókna węglowego.Technologia ta pozwala usunąć problem "gorących punktów" i tworzy bardziej wyrównaną temperaturę powierzchni. Poprzez dodanie specjalnych materiałów chemicznych jeszcze bardziej zwiększamy wydajność grzewczą.

Sundirect  podczerwień

Lepszy wygląd, lepsza wydajność

Projekt panela jest bardzo ważny ze względu na jego skuteczność i trwałość. Na elemencie grzejnym używamy białego aluminium lub szklanej lustrzanej powierzchni, aby wyglądał jeszcze bardziej estetycznie. Wszystkie panele Sundirect wykorzystują element grzejny, materiał izolacyjny i warstwę refleksyjną. Większość konkurentów nie korzysta z materiałów izolacyjnych co jest łatwiejsze w produkcji, lecz jest to jeden z najważniejszych czynników w projektowaniu i produkcji. Wewnątrz panela zastosowano izolację z włókna szklanego o grubości 3 mm, co zmniejsza straty energii, a tym samym powoduje jej oszczędność. Podnosi także wydajność o następne  7-8%

podczerwień w ogrzewaniu

Sundirect Quality Tracking System

Dobry system kontroli jakości zapewnia, że wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe wymagania. Produkujemy zgodnie z normą ISO9001, która sprawia, że każdy krok produkcyjny można śledzić samodzielnie. Dodatkowo Sundirect ma swój własny wewnętrzny system kontroli jakości zwany "SMP" QC System. Każdy panel ma identyfikowalny numer seryjny, który związany jest z wszystkimi informacjami o produkcji, a także obrazem termicznym wykonanym po produkcji.

       Sundirect Polska            

       Gartenzenter - Infrashop

       62 - 064 Plewiska ( Poznań)
       Grunwaldzka 452

       Tel: 48 - 662 339 811

       Email: biuro@sundirect.pl

      Sundirect Logistics Center Europe

      Hofbauer GmbH

      Zimmeterweg 4, 6020

                        Innsbruck 

      Phone: +43 664 5433309

      Fax: +43 512 546445